Ogłoszenia duszpasterskie – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA, 16.04.2023

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA, 16.04.2023

•Dzisiaj o godz. 15.00 dodatkowa Msza Święta dla dzieci i ich rodzin, które 21 maja będą przeżywać I Komunię św. O godz. 16.30 przy wystawionym Najświętszym Sakramencie uczcimy Jezusa Miłosiernego. Msza wieczorna o 17
• We wtorek po mszy wieczornej ok. 18.30 spotkanie z Różą męską św Józefa, a w czwartek ok. godz. 18.30 z Różą MB Częstochowskiej(3 Róża Kobiet z Borku).
• Spotkanie ministrantów i lektorów w czwartek o godz. 17,00. Próba scholi parafialnej w sobotę o godz. 9,30.
• W sobotę 22 kwietnia przez naszą miejscowość będzie przechodzić pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej, organizowana przez parafię św. Maksymiliana Kraków – Mistrzejowice oraz parafię Zielonki. Pielgrzymka wyruszy z Wawelu. Można się do niej dołączyć w Borku Szlacheckim. Zapisy przez stronę internetową (grupa24.pielgrzymkakrakowska.pl)
• Dziękuję rodzinom Okarmus, Lelek i Młodzianowskich z ul Długiej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W najbliższym tygodniu dyżur przypada rodzinom z ul. Długiej 64, 62 i 56.
• Zespół Szkół katolickich im. Jana Pawła II w Skawinie zaprasza na spektakl „Tajemnica Eucharystii na podstawie objawień Cataliny Rivas. Jego odbiorcami mogą być widzowie od 10 roku życia. We wtorek 18 kwietnia o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie z aktorką Patrycją Hurlak. Szczegóły na plakatach.
• Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele inwestycyjno-remontowe.
• W związku z tworzeniem Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Gminy Skawina Burmistrz zaprasza mieszkańców Borku Szlacheckiego we wtorek 18.04 o godz. 18.00 na spotkanie w CAK, mieszczącego się przy nowej remizie, na ul. Rekreacyjnej 32. Będzie tam można zaproponować rozwiązania transportowe na terenie Gminy Skawina w perspektywie do 2030 roku.
• Msze Święte w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o g. 18,00.