Ogłoszenia duszpasterskie – NIEDZIELA– UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO, 25 XII 2022

• Dzisiaj Narodzenie Pańskie. Msze Święte o godz. 10.30 i 17.00. Jutro 2 dzień Świąt Narodzenia Pańskiego święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte o godz. 8.00, 10.30 i 13.00 z udzieleniem Sakramentu Chrztu świętego. Nie będzie Mszy wieczornej o godz. 17,00. Poświęcenie owsa po Mszy o godz. 8,00.
• Podczas Oktawy Bożego Narodzenia w najbliższym tygodniu przypada we wtorek święto św. Jana, apostoła i ewangelisty. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 będzie można skosztować poświęconego w tym dniu wina. W środę święto Świętych Młodzianków, męczenników, w piątek święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa a w niedzielę na zakończenie Oktawy Narodzenia Pańskiego uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Maryi.
• W sobotę ostatni dzień 2022 roku. Nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, suplikacjami i dziękczynnym Te Deum o godz. 17,00. Za odśpiewanie bądź recytację w kościele lub kaplicy hymnu Ciebie Boga wysławiamy w celu podziękowania za otrzymane łaski w ciągu roku, można uzyskać odpust zupełny.
• Składam wyrazy wdzięczności wszystkim osobom, które przygotowały nasz kościół na świętowanie Bożego Narodzenia. Dziękuję za wykonanie pięknej szopki, która wzbogaciła się o nowe elementy ruchome. Bóg zapłać.
• Dziękuję rodzinom Tracz, Góralczyk, Kasperkiewicz i Zięcik z ul. Szlacheckiej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu proszę o tę posługę rodziny z ul. Szlacheckiej 62, 64, 66, 68 i 72
• Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które podjęły w tym roku trud troski o czystość i piękno naszej świątyni oraz tym rodzinom, które w kończącym się roku wspierały materialnie potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii. Msze Święte w intencji tych rodzin zostaną odprawione w środę o g. 7.00 i w sobotę o g. 18,00.
• Msze Święte w tym tygodniu będą we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00, a w środę i piątek o godz. 7,00.
• Od wtorku rozpoczyna się kolęda według planu podanego na stronie internetowej parafii oraz wywieszonego przy wyjściu z kościoła. W najbliższych dniach przedstawia się on następująco:

PLAN WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ