Ogłoszenia duszpasterskie – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26.06.2022

 

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26.06.2022
• Dzisiaj o godz.16.30 nabożeństwo czerwcowe. Msza wieczorna o godz. 17,00. Po Mszy spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.
• We wtorek przypada wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, a w środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta będzie w tym dniu o godz. 18.00. Przed Mszą o godz. 17.30 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem Litanii do Serca Pana Jezusa.
• W tym tygodniu przypada 1 piątek i 1 sobota miesiąca lipca. Msze Święte ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z nabożeństwem wynagradzającym będą w piątek o godz. 7.00 i 18,00. Okazja do spowiedzi będzie rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17,30. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną o godz. 9,00.
• W sobotę o godz. 7.00 Msza Święta i nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP.
• Dziękuję rodzinie Twardosz z ul. Rekreacyjnej oraz rodzinom Żmuda i Trębacz z ul. Spacerowej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu dyżur w kościele przypada rodzinom z ul. Spacerowej 40, 35, 33 i 31.
• Dziękuję pewnej rodzinie, która odpowiedziała na apel i złożyła ofiarę na zakupione organy. Bóg zapłać za zrozumienie i ofiarność.
• W zakrystii można nabyć wakacyjny numer „Stasia na miesiąc lipiec.
• Uczniom, nauczycielom i wszystkim rozpoczynającym wakacje życzę Bożej opieki na ten czas oraz dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
• Msze Święte w najbliższym tygodniu będą w poniedziałek o godz. 7.00, we wtorek, środę i czwartek o godz. 18.00, a w piątek i sobotę o godz. 7.00 i 18,00.