Ogłoszenia duszpasterskie – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA,03.07.2022

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA,03.07.2022

• Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• We poniedziałek przypada rocznica poświecenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie, a w środę wspomnienie bł. Marii, Teresy Ledóchowskiej, dziewicy oraz patronalne święto chorych w Polsce i Apostolstwa Chorych
• Dziękuję rodzinie Gonciarskich, Sebzda, Karwowskich i Stawowy z ul. Spacerowej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu dyżur w kościele przypada rodzinom z ul. Spacerowej 19, 17, 15 i 9.
• Dziękuję wszystkim rodzinom, które w ostatnią niedzielę i w miesiącu czerwcu złożyły ofiarę na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii. Bóg zapłać za ofiarność.
• W zakrystii można nabyć wakacyjny numer „Stasia na miesiąc lipiec.
• Msze Święte w najbliższym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.