Ogłoszenia duszpasterskie – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.10.2022

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 16.10.2022

• Dzisiaj XXII Dzień Papieski i 44 rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na papieża. Po Mszy Świętej przed kościołem można złożyć ofiarę na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30 Msza wieczorna o godz. 17,00.
• W poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika, we wtorek święto św. Łukasza, ewangelisty, patrona służby zdrowia, w czwartek uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa, a w sobotę uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona województwa małopolskiego.
• Spotkania dla młodzieży, mającej przyjąć bierzmowanie będą w czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.45. W piątek rozdanie krzyży w obecności rodziców. Spowiedź przed bierzmowaniem będzie w sobotę od godz. 9,00. Sprzątanie kościoła i otoczenia od g. 10.30 .
• Spotkanie scholi parafialnej o godz. 9.40. Spotkanie dla kandydatów, ministrantów i lektorów o godz. 16,30.
• W zakrystii można nabyć kalendarze na rok 2023 w cenie 17zł.
• Bóg zapłać za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę p. K. Rataj, rodzinie Janik, Turkawski, Koza i Gonciarskich. W tym tygodniu posługę w naszym kościele podejmą rodzice młodzieży, która w poniedziałek 24 X o godz. 17.00 w naszym kościele przyjmie Sakrament bierzmowania.
• Od jutra można podawać zmarłych do wypominków rocznych i jednorazowych. Za zmarłych z wypominków rocznych modlimy się w niedziele po Mszy o godz. 8.00 i przed Mszą o godz. 10,30 na przemian, za zmarłych z wypominków jednorazowych na cmentarzu w Rzozowie 1 i 2 listopada oraz w naszym kościele w Dzień zaduszny. Wypominki roczne i jednorazowe przyjmowane są w kancelarii pół godziny przed różańcem i po Mszy Świętej.
• Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele odprawiane jest pół godziny przed przed Mszą wieczorną. Msze Święte w tygodniu będą po różańcu po g.18,00.