Ogłoszenia duszpasterskie – XX NIEDZIELA ZWYKŁA,14.08.2022

XX NIEDZIELA ZWYKŁA,14.08.2022

• Dzisiaj o godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• W poniedziałek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte, jak w niedzielę, bo jest to święto zobowiązujące w sumieniu do uczestnictwa we Mszy Świętej. Na zakończenie Mszy Świętej będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów. W tym dniu parafia w Woli Radziszowskiej będzie przeżywała odpust. Suma odpustowa o godz. 11,30.
• W środę święto św. Jacka, kapłana, patrona Archidiecezji Krakowskiej
• Dziękuję rodzinom Jasionowska, Wieczorek, Malinowska i Zając z ul. Leśnej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu dyżur w kościele przypada rodzinom z ul. Leśnej 3 i 1 oraz z ul. Dworskiej 7
• W zakrystii można nabyć sierpniowy numer miesięcznika „Stasia”.
• Msze Święte w najbliższym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.