Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.09.2022

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 11.09.2022
• Dzisiaj XXX Jubileuszowa Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. O godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• We wtorek przypada wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, w środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we czwartek wspomnienie NMP Bolesnej, a w piątek wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
• Uroczystości odpustowe ku czci Podwyższenia Krzyża Św. w Krakowie-Mogile będą trwać od 14 do 21 września. Zaprasza na nie opactwo z Mogiły, które dziękuje Bogu za 800 lat istnienia. Szczegóły na plakacie przy krzyżu.
• W naszym dekanacie parafie Kraków – Sidzina i Krzęcin będą przeżywać odpust. Suma odpustowa ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego w środę o godz. 18.00. Natomiast w niedzielę 18 września o godz. 11.30 suma w Krzęcinie ku czci Narodzenia NMP.
• W czwartek spotkanie ministrantów i lektorów o godz. 17.00. Natomiast na godz. 16.30 zapraszam wszystkich chłopców i dziewczynki od klasy IV i starszych, którzy chcą służyć przy ołtarzu w naszej parafii.
• W sobotę spotkanie dla kandydatów, przygotowujących się do bierzmowania. O g. 8.30 grupa młodsza, a o g. 11.00 grupa starsza. Spotkanie scholi o godz. 9.40.
• W tym i następnym tygodniu o sprzątanie kościoła proszę rodziny z Zelczyny. Nowy harmonogram sprzątania naszego kościoła będzie wywieszony od przyszłej niedzieli.
• Msze Święte w najbliższym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.