Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.09.2022

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 25.09.2022

• Dzisiaj o godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
• We wtorek przypada wspomnienie św. Wincentego a`Paulo, kapłana, w środę św. Wacława, męczennika, w czwartek święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, a w piątek wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.
• W czwartek o godz. 16.30 spotkanie dla kandydatów do służby liturgicznej ołtarza. Zapraszam chętne do tej posługi dziewczynki i chłopców. O godz. 17,00 spotkanie ministrantów i lektorów.
• W tym tygodniu 1 sobota miesiąca. Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7,00. Po Mszy nabożeństwo wynagradzające i zmianka tajemnic różańcowych.
• Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w sobotę 1 października o godz. 8.30 dla grupy młodszej i o godz. 11.00 dla grupy starszej. Spotkanie scholi parafialnej o godz. 9.40.
• W sobotę o godz. 17.30 rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zachęcam do tej modlitwy wszystkie dzieci, młodzież i rodziny, aby polecać w niej Kościół, katolickie wychowanie dzieci i młodzieży, misje, chorych, pokój na świecie i wszystkie sprawy którymi żyjemy w rodzinach. W tygodniu różaniec będzie przed Mszą wieczorną o g. 17,30, a w niedziele o g. 16,30.
• W przyszłą niedzielę 2 października o godz. 15,00 zapraszam dzieci klas trzecich wraz z rodzicami na Mszę świętą rozpoczynającą przygotowania do pierwszej Spowiedzi i Komunii świętej. Natomiast po Mszy o godz. 17.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
• Bóg zapłać rodzinom z Zelczyny za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z ul. Szlacheckiej 1, 3, 5, 7 i 9
• W zakrystii można nabyć nowy numer „Stasia” na październik.
• Msze Święte w najbliższym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek i czwartek o godz. 18.00, w sobotę o g. 7.00 i 18,00.