Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019 

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA29.09.2019

 

  • Dzisiaj po Mszy o g. 10,30 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania dla klasy VIII i grupy po SP. Nieszpory o godz. 16,30 i Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada wspomnienie św. Hieronima – kapłana i doktora Kościoła, we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, w środę wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów, w piątek św. Franciszka z Asyżu, a w sobotę św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
  • Od wtorku zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Będą one odprawiane pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą. W dni powszednie o godz. 17,30, a w niedziele o g. 16,30.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek oraz pierwsza sobota miesiąca października. Msza Święta ku czci NSPJ w piątek o godz. 7,00 i 18,00. Nabożeństwo wynagradzające będzie tylko po Mszy rannej. Okazja do spowiedzi od 6.30 rano i od 17.00 wieczorem. Odwiedziny chorych od godz. 9,00. W sobotę Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7,00.
  • Spotkania naszej scholi parafialnej odbywają się w soboty o godz. 9,30 . Serdecznie zapraszamy dzieci od klasy 2 i starsze oraz młodzież.
  • Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia bierzmowania będzie w sobotę o g. 8,15 dla grupy pogimnazjalnej, dla klasy VIII SP i grupy po Szkole Podstawowej w niedzielę po Mszy o g. 10,30 .
  • Składam podziękowanie rodzinom, które na ten tydzień zatroszczyły się o nasz kościół. Na najbliższy tydzień o tę posługę proszę rodziny z ul. Szlacheckiej mieszkające pod numerami 119, 123, 127, 129 i 131.
  • Burmistrz Miasta i Gminy Skawina zaprasza mieszkańców Zelczyny, Ochodzy, Facimiecha i Pozowic na kolejne spotkanie w ramach tworzenia Strategii Rozwoju naszej gminy. Będzie ono we wtorek 1 października w Remizie OSP w Facimiechu o godz. 18,00.
  • W tym tygodniu Msze Święte będą w poniedziałek o g. 7,00, piątek i sobotę o g. 7,00 i 18,00,  a w pozostałe dni o godz. 18,00.