Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.09.2022

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.09.2022

• Dzisiaj gościmy w naszej parafii wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego – Młodzi Światu z Krakowa. Misjonarze podzielą się z nami świadectwem pracy na misjach. Po mszy świętej będzie możliwość nabycia materiałów misyjnych oraz złożenia ofiary, która zostanie przekazana na projekt wspierający Działalność oratorium w Bangladeszu, o którym opowiedzą wolontariusze. Więcej informacji na temat akcji, można przeczytać na stronie wolontariatu:https://swm.pl/projekty/dzialalnosc-oratorium-w-bangladeszu/ O godz. 15.00 Msza Święta dla dzieci i rodzin przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. O godz.16.30 nabożeństwo różańcowe. Msza wieczorna o godz. 17,00, a po niej spotkanie dla rodziców młodzieży, która 24 października o godz. 17.00 ma przyjąć Sakrament Bierzmowania.
• We wtorek przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, a w piątek wspomnienie NMP Różańcowej. W przyszłą niedzielę 9 października o godz. 16,15 będzie procesja różańcowa wokół kościoła na podziękowanie za beatyfikację Pauliny Jaricot.
• W czwartek o godz. 16.30 spotkanie dla kandydatów do służby liturgicznej ołtarza. Zapraszam chętne do tej posługi dziewczynki i chłopców. O godz. 17,00 spotkanie ministrantów i lektorów. Spotkanie scholi parafialnej o godz. 9.40.
• W tym tygodniu 1 czwartek i 1 piątek miesiąca. Msza Święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7,00 i 18,00. Odwiedziny chorych w domach od godz. 9,00.
• Bóg zapłać rodzinom Lackowska B, Łakomy, Lackowski M oraz Janik z ul. Szlacheckiej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z ul. Szlacheckiej 19, 21, 25, 27
• Dziękuję tym wszystkim, którzy wspierają materialnie nasze parafialne remonty i inwestycje. Tym, którzy ubiegłą niedzielę w kościele złożyli ofiarę oraz tym, którzy okazali wsparcie przez konto parafialne. Bóg zapłać.
• W zakrystii można nabyć nowy numer „Stasia” na październik.
• W tygodniu różaniec będzie przed Mszą wieczorną o g. 17,30. Msze Święte będą odprawione w piątek o godz. 7.00 i 18.00, a w pozostałe dni o godz.18,00.