Ogłoszenia duszpasterskie – XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.10.2022

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 23.10.2022

• Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30 Msza wieczorna o godz. 17,00.
• Jutro będziemy gościć w naszym kościele Ks. Bpa Janusza Mastalskiego, który o godz. 17.00 udzieli Sakramentu Bierzmowania 41 osobom. W związku z tym Msza w wyznaczonych intencjach będzie rano o godz. 7,00. A różaniec jutro będzie wyjątkowo o godz. 16.20.
• W piątek przypada święto św. apostołów Szymona i Judy. Wspólnota parafialna w Skawinie będzie czciła swoich patronów. Suma odpustowa o godz. 18,00.
• Spotkania dla kandydatów o godz. 16.00, a dla ministrantów i lektorów o 16,30.
• Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o godz. 9.40.
• W zakrystii można nabyć kalendarze na rok 2023 oraz nowy numer „Stasia” na miesiąc listopad.
• Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za przygotowanie i udekorowanie kościoła, zadbanie o czystość otoczenia kościoła i plebanii oraz za złożoną ofiarę na potrzeby naszej parafii. W tym tygodniu posługę w naszym kościele podejmą rodziny z ul. Szlacheckiej 41, 55, 57 i 61.
• Wypominki roczne i jednorazowe przyjmowane są w kancelarii pół godziny przed różańcem i po Mszy Świętej.
• W ubiegłą niedzielę przed kościołem do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebrano kwotę 1646,63 zł. Bóg zapłać za ofiarność. Dziękuję młodzieży, która brała udział w tej akcji.
• Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
• Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele odprawiane jest pół godziny przed przed Mszą wieczorną. Msze Święte w tygodniu będą po różańcu po g.18,00. W poniedziałek wyjątkowo Msza będzie rano o 7.00 i 17.00 , a różaniec o g. 16,20