Ogłoszenia duszpasterskie – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – 06.01.2019

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO06.01.2019

  • Dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego. O godz. 16.30 Nieszpory. Msza Święta wieczorna o 17,00. Na zakończenie Mszy Świętej będzie poświęcenie kredy i kadzidła oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy Świętej w salce na plebanii p. Sołtys będzie wydawała właścicielom posesji w Borku Szlacheckim za potwierdzeniem nowe nazwy ulic i numery domów.
  • W Nowy Rok dzieci z grupy teatralnej przedstawiły misterium bożonarodzeniowe. Zdjęcia z tego przedstawienia można obejrzeć na stronie internetowej naszej parafii. Tam też umieszczone są ogłoszenia parafialne, intencje mszalne na najbliższy tydzień oraz inne aktualności. Na stronie podany jest także numer konta parafialnego, na które można przesyłać ofiary wspierające inwestycje i remonty w parafialnych budynkach.
  • W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Kończy ono cykl obchodów, skupionych wokół misterium Wcielenia(Zwiastowanie. Boże narodzenie, Objawienie Pańskie),które wspominają początek naszego zbawienia.
  • W niedzielę 20 stycznia po wieczornej Mszy Świętej ok. g. 18,00 w kościele będzie koncert kolęd i pastorałek z „góralską nutą” w wykonaniu kapeli „Ślebodni”
  • W najbliższym tygodniu kończy się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Jeśli jakieś rodziny nie mogły w wyznaczonych terminach przyjąć kapłana w swoim domu, a chcą to jeszcze uczynić, to można skontaktować się z księdzem i ustalić dogodny termin na najbliższy tydzień albo już po feriach od 27 stycznia. Plan na ostatni tydzień kolędy jest następujący:

07 stycznia 2019(poniedziałek)od 15.00 

od rodziny Karaś – Nowak do rodziny Rapacz i z powrotem drugą stroną drogi od p. Wojewody do rodziny Książek i p. Eleonory Matwij  

08 stycznia 2019(wtorek)

od 15.00 – 17.30:

od p. Szymańskiej do rodziny Kosek – Lelek

od 19.00:

domy za rodziną Kubasów jedną stroną drogi do p. Kijak

 09 stycznia 2019(środa)od 15.00:

od rodziny Strzelczyków do rodziny Młodzianowskich

 10 stycznia 2019(czwartek)

od 14.00 – 17.30:

od rodziny Rachwał, Miskiewicz do rodziny Wcisłów

od 19.00

od rodziny Flisak, Gałka do rodziny Józefczyk i Bukowskich

 11 stycznia 2019(piątek)od 15.00:

od Sysłów do Bodnarów, potem od rodziny Knapików do rodziny Tomasik – Jankowicz