Ogłoszenia duszpasterskie – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA,13.06

 

  11 NIEDZIELA ZWYKŁA,13.06

 

  • Dzisiaj o godz.16.30 nabożeństwo czerwcowe. Msza wieczorna o 17,00.
  • W poniedziałek przypada wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w czwartek św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
  • Próba scholi w sobotę o godz. 10.00 w salce katechetycznej.
  • Spotkania dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o godz. 9.00 dla klas 6 -ych, a o godz. 11.00 klas 7 i 8.
  • Burmistrz MiG Skawina zaprasza wszystkich mieszkańców Borku Szlacheckiego w środę 16.06.2021 w godz. 10,00 – 18,00 do Remizy OSP, na darmowe spotkanie z gminnym Ekodoradcą. Będzie on udzielał informacji na temat możliwości uzyskania dotacji na wymianę kotłów, termomodernizacji budynków oraz odnawialnych źródeł energii.
  • W sobotę 19 czerwca w godz. 9.00 – 13.00 na płycie Rynku w Skawinie odbędą się Targi ekoCiepła.
  • Podobnie, jak w ubiegłym roku nasza parafia będzie uczestniczyć w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można składać wzdłuż ogrodzenia za kontenerem z odzieżą w dniach od 21 czerwca do 05 lipca włącznie. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie polskich misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata. Dokładniejsze informacje znajdują się na plakacie i ulotkach.
  • Bóg zapłać rodzinom z ul. Szlacheckiej 76, 78 i 84 za troskę o naszą świątynię . W tym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Dworcowej  4, 6 i15(rodziny z budynku kolejowego).
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.
  • Od przyszłej niedzieli 20 czerwca zostanie odwołana dyspensa od niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy Świętej.