Ogłoszenia duszpasterskie – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA,27.06

13 NIEDZIELA ZWYKŁA,27.06

 

  • Dzisiaj wspieramy mieszkańców Nowej Białej, poszkodowanych w pożarze 19 czerwca. Przed kościołem po każdej Mszy do puszek będzie zbierana ofiara na ten cel. O godz. 13.00 dodatkowa Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu świętego. Nabożeństwo czerwcowe o godz.16.30. Msza wieczorna o 17,00.
  • W poniedziałek przypada wspomnienie świętego Ireneusza, biskupa i męczennika, we wtorek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte w tym dniu będą o godz. 8.00 i 18,00.
  • W tym tygodniu przypada 1 czwartek, piątek i 1 sobota miesiąca. W piątek Msze Święte ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z nabożeństwem wynagradzającym będą o godz. 7.00 i 18,00. Okazja do Sakramentu pokuty rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17,30. Odwiedziny chorych w domach będą od godz. 9,00. W sobotę o godz. 7.00 Msza Święta dla Róż Różańcowych, a po niej nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  • Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można składać jeszcze w tym tygodniu tylko do 05 lipca włącznie.
  • Bóg zapłać rodzinom z ul. Dworcowej 1 i 9 oraz rodzinom z ul. Szlacheckiej 90 i 94 za troskę o naszą świątynię . W tym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Szlacheckiej  100, 102, 104, 106, 108. Od przyszłej niedzieli będzie podana dalsza część harmonogramu sprzątania naszego kościoła.
  • Dziękuję rodzinie i osobom, które w minionym tygodniu pracowały przy wycięciu drzew i uporządkowały teren wokół kościoła po tych pracach.
  • W zakrystii można nabyć nowy numer na lipiec miesięcznika dla dzieci „Staś”.