Ogłoszenia duszpasterskie – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA,04.07

14 NIEDZIELA ZWYKŁA,04.07

 

  • Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Od godz.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o 17,00.
  • We wtorek przypada wspomnienie bł. Marii, Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, a w czwartek św. Jana z Dukli, kapłana.
  • Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można jeszcze składać tylko do końca jutrzejszego poniedziałku tj. do 05 lipca włącznie.
  • Bóg zapłać rodzinom z ul. Szlacheckiej 100, 102, 104 i 106 za troskę o naszą świątynię . W tym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Szlacheckiej 110, 112 i 118 oraz z ul. Długiej 1 i 3. Na stronie internetowej oraz przy wyjściu z kościoła jest już dostępna kolejna część harmonogramu sprzątania naszego kościoła.
  • Dziękuję za ofiarność okazaną w ubiegłą niedzielę. Do puszek przed kościołem na pomoc mieszkańcom Nowej Białej, poszkodowanym w pożarze zebrana została kwota 4487,50 zł. Bóg zapłać za ofiary złożone w kościele i poprzez konto parafialne na potrzeby naszej parafii.
  • W zakrystii można nabyć nowy numer na lipiec miesięcznika dla dzieci „Staś”.
  • Burmistrz MiG Skawina informuje o trwającym naborze wniosków na instalacje kolektorów słonecznych do ogrzewania wody, pompy ciepła, kotły na biomasę oraz ocieplenie budynków. Pozostały ostatnie wolne miejsca. To już ostatnia szansa na skorzystanie z dotacji. Wnioski są dostępne w Wydziale Ochrony Powietrza Urzędu MiG w Skawinie oraz na stronie internetowej gminaskawina.pl.
  • Msze Święte w tygodniu będą o godz. 7.00 w poniedziałek, środę, piątek i o godz. 18.00 we wtorek, czwartek i sobotę.