Ogłoszenia duszpasterskie – 15 NIEDZIELA ZWYKŁA,11.07

  15 NIEDZIELA ZWYKŁA,11.07

 

  • Od dzisiejszej niedzieli w Archidiecezji Krakowskiej rozpoczyna się Nowenna przed uroczystością beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego. W każdą sobotę do 11 września 2021 roku przed wieczorną Eucharystią wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu będziemy się modlić w podanych intencjach odmawiając tajemnicę Różańca świętego. Tekst Nowenny i myśli Prymasa Tysiąclecia na każdy dzień, do czasu beatyfikacji, można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii. Dzisiaj od g.16.30 adoracja. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • W poniedziałek przypada wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, we wtorek św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w czwartek św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła, a w piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel(MB Szkaplerznej).
  • W sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nowenna przed beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
  • Bóg zapłać rodzinom z ul. Szlacheckiej 110, 112 i 116 oraz z ul. Długiej 1 i 3 za troskę o naszą świątynię . W tym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Długiej 19, 25, 29 i 31  Na stronie internetowej oraz przy wyjściu z kościoła można sprawdzić, kiedy wypada rodzinom sprzątanie naszego kościoła.
  • W zakrystii można nabyć nowy numer na lipiec miesięcznika dla dzieci „Staś”.
  • Msze Święte w tygodniu będą o godz. 7.00 w poniedziałek, środę, piątek i o godz. 18.00 we wtorek, czwartek i sobotę.
  • NOWENNA-9-TYGODNI-PRZED-UROCZYSTOŚCIĄ-BEATYFIKACJI-SŁUGI-BOŻEGO-KARD.-STEFANA-WYSZYŃSKIEGO