Ogłoszenia duszpasterskie – 16 NIEDZIELA ZWYKŁA,18.07

16 NIEDZIELA ZWYKŁA,18.07

 

  • Dzisiaj od g.16.30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • W czwartek przypada święto św. Marii Magdaleny, a w piątek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
  • W sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nowenna przed beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 dodatkowa Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.
  • W dniach 18 – 25 lipca obchodzimy w Kościele w Polsce XXII Tydzień św. Krzysztofa. Przewodniczący Komisji Episkopatu Polski ds. Misji, Biskup Mazur zachęca do włączenia się w Akcję św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr, dzięki której misjonarze otrzymują pomoc na potrzebne środki transportu. Po wszystkich  Mszach Świętych na miejscu postojowym będzie poświęcenie pojazdów. W naszej parafii w przyszłą niedzielę będziemy gościć siostrę Reginę, która będzie mówić o pracy misyjnej w Kamerunie. Przed kościołem będzie można okazać wsparcie dla Misji w Kamerunie.  
  • Bóg zapłać rodzinom z ul. Długiej 19, 25 i 31 za troskę o naszą świątynię . W tym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Długiej 35, 37, 39, 45 i 47.
  • Msze Święte w tygodniu będą o godz. 7.00 w poniedziałek, środę, piątek i o godz. 18.00 we wtorek, czwartek i sobotę.