OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

Ogłoszenia duszpasterskie

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 17.03

 • Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Głosi je Ks. Michał Mroszczak, pracujący na co dzień w notariacie Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Program dostępny jest przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej parafii. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16,15. Msza wieczorna o godz. 17,00.
 • Jutro o godz. 9.00 Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chorych. W środę od godz. 15.00 rekolekcyjne odwiedziny chorych w domach po wcześniejszym zgłoszeniu w zakrystii. Zgłoszenia najpóźniej do środy przed południem.
 • We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Wszystkim solenizantom życzę Bożego błogosławieństwa i nieustannej opieki swego patrona
 • W czwartek spotkanie dla kandydatów na ministrantów o godz. 16.15, ministrantów i lektorów o godz. 17,00. W piątek o godz. 20.00 spotkanie Chóru parafialnego, a w sobotę o 9.30 próba scholi.
 • W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17,15.
 • Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Poświęcenie palm będzie na początku Mszy Świętej. Natomiast przed sumą uroczyste poświecenie o godz. 10.25 i procesja z palmami wokół kościoła. Po sumie będzie konkurs na najładniejszą palmę.
 • Wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Myślenic będzie w Niedzielę Palmową 24 marca o g.14,00 spod sklepu. Za przejazd wpłacamy w zakrystii do środy.
 • Dziękuję p. Jolancie Kałwa, Ewie Kałwa-Dziobek z ul. Leśnej oraz Joannie Małek z ul. Dworskiej za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę. W tym tygodniu tę posługę podejmują rodziny z Dworskiej 6, 4, 2 i 1.
 • W zakrystii można nabyć baranki na stół wielkanocny. Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu można składać do skrzynki przy ambonie. Przed kościołem schola rozprowadza świece-paschaliki na stół wielkanocny, własnoręcznie dekorowane. Dochód ze sprzedaży ma być przeznaczony na zakup mikrofonu.
 • W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
 • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 9.00 i 19.00, a w czwartek, piątek i sobotę o godz.18,00.