Ogłoszenia duszpasterskie – 2 Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2018

2 Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2018

 

  • Dzisiaj Gorzkie żale o godz. 16,00. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17,15. Zachęcamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach także dzieci i młodzież.

 

  • Od dzisiejszej niedzieli można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i zaopatrzyć się w baranki wielkanocne, przygotowane, jak co roku przez Caritas. Dobrowolne ofiary można składać do skarbony, która znajduje się obok ambony.

 

  • W tym tygodniu przypada 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota marca. W piątek Msza Święta o godz. 7,00, a po niej nabożeństwo eucharystyczne ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spowiedź z okazji pierwszego piątku od godz. 16,30 do godz. 18,00. Droga Krzyżowa o 17,15, a po niej Msza Święta o godz. 18,00.

 

  • Za tydzień przypada święto św. Kazimierza, patrona naszej archidiecezji i pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy Świętej o godz. 10,30 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

 

  • W niedziele Palmową po Mszy o godz. 10,30 będzie konkurs poświęconych palm. Do konkursu mogą przystąpić rodziny, które w całości sami wykonają palmy.

 

  • Spotkanie naszej scholi parafialnej w sobotę o godz. 9,00 na plebani. W przyszłą niedzielę dzieci ze scholi wraz z rodzicami będą rozprowadzać świece zwane paschalikami, które można wykorzystać przy rodzinnym posiłku wielkanocnym. Zostały one zakupione i przez nich ozdobione elementami na wzór paschału. Pieniądze uzyskane przy nabyciu „paschalików” będą przeznaczone na funkcjonowanie i rozwój naszej scholi. Między innymi na zakup śpiewników.