Ogłoszenia duszpasterskie – 24 NIEDZIELA ZWYKŁA,12.09

 

24 NIEDZIELA ZWYKŁA,12.09

  • Dzisiaj w świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej. Parafia w  Krzęcinie przeżywa uroczystość  odpustową ku czci Narodzenia NMP. Suma o godz. 11,30. W naszym kościele o godz. 16.30 Adoracja w ciszy. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • W tym tygodniu przypada w poniedziałek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego i uroczystość odpustowa w parafii Kraków-Sidzina o godz. 18,00. W środę wspomnienie NMP Bolesnej, w czwartek św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana, biskupa. W sobotę święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski. Wszystkim solenizantom, a wśród nich naszemu Ks. Stanisławowi życzę Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, dobrego zdrowia i potrzebnych darów w kapłańskim życiu.
  • W czwartek o godz. 17.00 spotkanie ministrantów i wszystkich chętnych chłopców, którzy w naszej parafii chcieliby  pełnić posługę ministranta. Natomiast w sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej. Do scholi mogą przychodzić dzieci po drugiej klasie Szkoły Podstawowej i starsze.
  • Spotkania przygotowujące do przyjęcia Sakramentu bierzmowania odbywają się w sobotę. O godz. 8.30 dla klasy VII SP, a o godz. 11.00 dla klasy VIII i starszych.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 15,00 zapraszam dzieci klas trzecich wraz z rodzicami na Mszę świętą rozpoczynającą przygotowania do pierwszej Spowiedzi i Komunii świętej. W zakrystii dzieci z kl 1, 2 i 3 SP mogą odebrać książeczki Niedzielne spotkania z Ewangelią.
  • Bóg zapłać za troskę o nasz kościół rodzinom z ul. Długiej 106, 110 i 120. W tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Długiej 104, 102, 100, 76 i 72.
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.