Ogłoszenia duszpasterskie – 23 NIEDZIELA ZWYKŁA,05.09

23 NIEDZIELA ZWYKŁA,05.09

  • Dzisiaj rodziny Archidiecezji Krakowskiej pielgrzymują do Kalwarii Zebrzydowskiej. Przed kościołem do puszek można wesprzeć  poszkodowanych aktualnym kryzysem migracyjnym. O to wsparcie prosi Caritas Polska. O godz. 16.30 Adoracja w ciszy. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • W tym tygodniu przypada w środę święto Narodzenia NMP. Po rannej Mszy Świętej poświęcenie nasion przeznaczonych do siewu.
  • W czwartek o godz. 17.00 spotkanie ministrantów. Zapraszam wszystkich chętnych chłopców, chcących w naszej parafii pełnić posługę ministranta od klasy trzeciej i starszych.. Natomiast w sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej. Do scholi mogą przychodzić dzieci po drugiej klasie Szkoły Podstawowej i starsze.
  • Po wakacyjnej przerwie w najbliższą sobotę rozpoczynają się spotkania przygotowujące do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. O godz. 8.30 zapraszam klasy VII SP, a o godz. 10.30 klasy VIII i młodzież ze szkół ponadpodstawowych.
  • W sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nowenna przed beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • Bóg zapłać za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę rodzinom z ul. Łanowej 130 i 140 oraz rodzinie Czachor. W tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Długiej 126, 124, 110, 108 i 106.
  • W zakrystii można nabyć nowy numer „Stasia” na miesiąc wrzesień oraz okolicznościowy numer Gościa Niedzielnego, poświęconego nowym błogosławionym Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu i Matce Róży Czackiej.
  • Msze Święte w tygodniu będą  w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00