Ogłoszenia duszpasterskie – 27 NIEDZIELA ZWYKŁA,03.10

 

27 NIEDZIELA ZWYKŁA,03.10

 

  • Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.  Przed kościołem do puszek można złożyć ofiarę, która zostanie przeznaczona na młodzież w parafii i dekanacie. O 16.30 różaniec. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • Różaniec z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w tygodniu o godz. 17.30. Zapraszam dzieci wraz z rodzinami. W poniedziałek klasy 0, 1 i 2, we wtorek kl. 4, w środę kl. 8, w czwartek kl. 3, w piątek kl. 5, w sobotę kl. 7 i młodzież.
  • W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, we wtorek św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, a w czwartek wspomnienie NMP Różańcowej.
  • W czwartek o godz. 16.45 spotkanie ministrantów, a w sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej.
  • Spotkania przygotowujące do przyjęcia Sakramentu bierzmowania odbywają się w sobotę. O godz. 8.30 dla klasy VII SP, a o godz. 11.00 dla klasy VIII i starszych.
  • W przyszłą niedzielę 10 października będziemy przeżywać XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Przed kościołem będzie zbiórka pieniędzy na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  • Bóg zapłać za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę rodzinom z ul. Długiej 48, 52 i 54. A w tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Długiej 38, 34, 32 i 20
  • Dziękuję za złożoną ofiarę w ubiegłą niedzielę w ramach składki na potrzeby remontowe i inwestycyjne naszej parafii. Dzięki niej zostały zapłacone drzwi i drzewa, które są już posadzone w miejsce wyciętych iglaków . Bóg zapłać.
  • Msze Święte w tygodniu przez cały październik będą po różańcu o godz. 18,00.