Ogłoszenia duszpasterskie – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.10

 

29 NIEDZIELA ZWYKŁA, 17.10

 

 • Dzisiaj dodatkowa Msza Święta o godz. 15,00 z rodzinami przygotowującymi się do I Spowiedzi i Komunii Świętej. O 16.30 nabożeństwo różańcowe. Msza wieczorna o g. 17,00.
 • Od najbliższego tygodnia można polecać zmarłych do modlitwy w wypominkach rocznych i jednorazowych. Wypominki będą przyjmowane w kancelarii pół godziny przed różańcem i po Mszy Świętej. Kartki można zabrać wychodząc z kościoła.
 • Różaniec w tygodniu o godz. 17.30. W poniedziałek klasy 0, 1 i 2. Co roku 18 października dzieci na całym świecie zaproszone są do modlitwy różańcowej w intencji jedności i pokoju w ramach kampanii MILION DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU. Rejestracja i bliższe informacje na stronie https://acninternational.org/millionchildrenpraying/pl/
 • We wtorek kl. 4, w środę kl. 8, w czwartek kl. 3, w piątek kl. 5, w sobotę kl. 7 i młodzież.
 • W poniedziałek przypada święto św. Łukasza, ewangelisty. w środę uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona Archidiecezji Krakowskiej i miasta Krakowa, a w piątek św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona Województwa Małopolskiego.
 • W czwartek o godz. 16.30 spotkanie ministrantów, a w sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej.
 • Spotkania przygotowujące do Sakramentu bierzmowania w sobotę o godz. 8.30 dla klasy VII SP, a o godz. 11.00 dla klasy VIII i starszych.
 • Bóg zapłać za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę rodzinom z ul. Długiej 6, 8, 14, 16 i 18. A w tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Długiej 2 i 4 oraz z ul. Akacjowej 2, 2A, 4 i 6.
 • W ubiegłą niedzielę do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia została zebrana ofiara w kwocie 1572,03 zł. Bóg zapłać.
 • W zakrystii można już nabyć nowy listopadowy numer „Stasia”.
 • W przyszłą niedzielę niedzielę składka będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii.
 • Msze Święte w tygodniu będą po różańcu o godz. 18,00. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta o godz. 13,00 z udzieleniem chrztu św.