Ogłoszenia duszpasterskie – 30 NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.10

30 NIEDZIELA ZWYKŁA, 24.10

  • Dzisiaj dodatkowa Msza Święta o godz. 13,00 z udzieleniem chrztu. O 16.30 nabożeństwo różańcowe. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • Wypominki roczne i jednorazowe przyjmowane są w kancelarii pół godziny  przed różańcem i po Mszy Świętej. Za zmarłych z wypominków rocznych modlimy się w niedziele po Mszy o godz. 8.00 i przed Mszą o godz. 10,30 na przemian, za zmarłych z wypominków jednorazowych na cmentarzu w Rzozowie.
  • Różaniec w tygodniu o godz. 17.30. W poniedziałek klasy 0, 1 i 2, we wtorek kl. 4, w środę kl. 8, w czwartek kl. 3, w piątek kl. 5, w sobotę kl. 7 i młodzież.
  • W kalendarzu liturgicznym w czwartek przypada święto św. apostołów Szymona i Judy. W Skawinie w kościele przy Rynku uroczystość odpustowa. Suma o g. 18,00.
  • W czwartek o godz. 16.30 spotkanie ministrantów, a w sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej.
  • Spotkania przygotowujące do Sakramentu bierzmowania w sobotę o godz. 8.30 dla klasy VII SP, a o godz. 11.00 dla klasy VIII i starszych. W listopadzie i grudniu spotkania będą się odbywały w I i III sobotę miesiąca.
  • Bóg zapłać za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę rodzinom z ul. Długiej 2 i 4 oraz z ul. Akacjowej 4 i 6. A w tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Akacjowej 8, 10, 12, 18 i 20. Od przyszłej niedzieli będzie podana kolejna część harmonogramu sprzątania naszego kościoła.
  • Msze Święte w tygodniu będą po różańcu o godz. 18,00. Zachęcam do skorzystania w tym tygodniu z Sakramentu Pokuty, aby w stanie łaski uświęcającej przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych i ofiarować odpusty za zmarłych. 1 listopada Msza Święta i procesja po cmentarzu w Rzozowie będzie o godz. 14.00, a 2 listopada o 15,00.