Ogłoszenia duszpasterskie – 31 NIEDZIELA ZWYKŁA, 31.10

31 NIEDZIELA ZWYKŁA, 31.10

 

  • Dzisiaj o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • Jutro 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele będą o godz. 8,00 i 10,30. Nie będzie Mszy wieczornej o godz. 17,00. Msza Święta na cmentarzu w Rzozowie będzie o godz. 14,00.
  • We wtorek 2 listopada w Dzień Zaduszny w naszym kościele będą 2 Msze z procesją do 5 stacji i modlitwami za zmarłych o godz. 8,00 i 18,00. Msza Święta na cmentarzu w Rzozowie będzie o godz. 15,00.
  • W czwartek o godz. 17.00 spotkanie ministrantów, a w sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej.
  • W 1 piątek Msza Święta ku czci NSPJ i nabożeństwo wynagradzające o godz. 7.00 i 18,00. Okazja do spowiedzi od 6.30 rano i od 17.30 wieczorem. Odwiedziny chorych od godz. 9,00. W 1 sobotę o godz. 7.00 Msza Święta i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. Zapraszam chętnych do Róży męskiej i żeńskiej.
  • Spotkania przygotowujące do Sakramentu bierzmowania w sobotę o godz. 8.30 dla klasy VII SP, a o godz. 11.00 dla klasy VIII i starszych. W listopadzie i grudniu spotkania będą się odbywały w I i III sobotę miesiąca.
  • Bóg zapłać za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę rodzinom z ul. Akacjowej 10 i 12. A w tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Akacjowej 3, 5, 7 i 9. Jest już wywieszona i podana na stronie internetowej kolejna część harmonogramu sprzątania naszego kościoła. Od listopada rodziny sprzątające kościół nie będą musiały zajmować się kwiatami. Będzie to czyniła już 1 osoba. Natomiast rodziny, którym przypada troska o nasz kościół proszone są o złożenie ofiary na kwiaty.
  • Bóg zapłać za złożoną w kościele w ubiegła niedzielę ofiarę na cele inwestycyjne i remontowe naszej parafii. Dziękuję także za te ofiary, które w miesiącu październiku wpłynęły na konto parafialne.
  • Wypominki roczne i jednorazowe przyjmowane są w kancelarii pół godziny przed różańcem i po Mszy Świętej. Wypominki jednorazowe będą czytane na cmentarzu w Rzozowie  oraz w naszym kościele 2 listopada. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych, będziemy się modlić w ciągu roku w niedziele, na przemian po Mszy o godz. 8,00 i przed Mszą o g. 10,30. Różaniec za zmarłych będzie pół godziny przed Mszą Świętą od środy 3 listopada do poniedziałku 8 listopada włącznie.