Ogłoszenia duszpasterskie – 30 Niedziela Zwykła – 28.10.2018  

                                            XXX Niedziela Zwykła 28.10.2018

 

  • W dzisiejszą niedzielę obchodzimy X Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Z regału z gazetami można zabrać ulotki, informujące o tym problemie Kościoła i jak można wspomóc Kościół prześladowany w Pakistanie, W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych przed kościołem do puszek można będzie złożyć ofiarę na ten cel. Nabożeństwo różańcowe o g. 16.30. Msza Święta wieczorna o 17.00.
  • Różaniec w dni powszednie odmawiamy o godz. 17,30. Zapraszam w poniedziałek dzieci z rodzicami z przedszkola, klasy 1, 2 i 3. We wtorek z klasy 7 i 8, w środę z klasy 4.
  • W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele będą tylko przed południem o g. 8,00 i 10,30. Po południu o godz. 14,00 Msza Święta na cmentarzu w Rzozowie. W piątek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny. O godz. 7,30 modlitwy za zmarłych z wypominków jednorazowych. Potem Msza Święta za wszystkich zmarłych parafian. Msza Święta na cmentarzu w Rzozowie będzie o godz. 15,00. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych. Możemy pomóc duszom w czyśćcu cierpiącym przez ofiarowanie za nich Mszy Świętej, modlitwę wypominkową i zyskiwanie odpustów.
  • Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych i pierwszym piątkiem miesiąca będzie w poniedziałek, wtorek i środę od godz. 17.15 do 18.00.
  • Wypominki można składać do skrzynki, umieszczonej przy chrzcielnicy. Kartki do wypominków rocznych i jednorazowych można zabrać przy wyjściu z kościoła. Imiona i nazwiska zmarłych podajemy w pierwszym przypadku. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w piątek od godz. 10,00.
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, wtorek i środę po nabożeństwie różańcowym ok. godz. 18.00. W czwartek o 8,00 i 10,30. W piątek o g. 8,00, a w sobotę o godz. 18,00