Ogłoszenia duszpasterskie – 31 Niedziela Zwykła – 04.11.2018  

XXXI Niedziela Zwykła 04.11.2018

 

  • Po Mszach Świętych przed kościołem do puszek można złożyć ofiarę na Kościół prześladowany w Pakistanie. We wszystkie niedziele listopada o godz. 16,30 będzie  Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z czytaniem wypominków rocznych. Od grudnia wypominki roczne będą czytane w dwóch częściach: po Mszy Świętej o godz. 8,00(1 część) i przed Mszą Świętą o godz. 10,30(2 część). Dziękuję za złożone ofiary na wypominki roczne i jednorazowe.  Msza Święta wieczorna o 17.00.
  • W kalendarzu Liturgicznym wspominamy dziś św. Karola Boromeusza, biskupa, a w piątek rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W przyszłą niedzielę Narodowe Święto Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 10.30.
  • Wydawnictwo św. Stanisława wraz z Organizatorami zaprasza na Festiwal Filmów Chrześcijańskich 2018. W tym roku pokazy odbywać się będą w krakowskich Łagiewnikach, w auli św. Jana Pawła II , ul. Faustyny 3, przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. W każdą niedzielę listopada dwa premierowe filmy. Seanse rozpoczynają się o g. 15,30 i 17,30. Cena biletu 15 zł. Można je nabyć przy ul. Faustyny 3, ul. Straszewskiego 2, Rynek Główny 32, w Sklepiku Anielskim przy parkingu oraz w Wydawnictwie św. Stanisława. Na regale jest kilka ulotek informacyjnych.
  • Dziękuję za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii. Za dar serca, życzliwość i wyrozumiałość składam Bóg zapłać. Dzisiaj po Mszach Świętych można przejść przez dolną część plebanii, aby zobaczyć co zostało zrobione dzięki waszej ofiarności. Pragnę też podziękować wszystkim osobom, które poświęcają swój czas przy żmudnych pracach wykończeniowych.
  • Spotkanie kandydatów i młodszych ministrantów w czwartek o g. 17,00, a w sobotę o g. 17,00 zapraszam lektorów i ministrantów starszych.
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, a we wtorek, czwartek i w sobotę o godz. 18,00.