Ogłoszenia duszpasterskie – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.11

32 NIEDZIELA ZWYKŁA, 07.11

 

  • Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.30  różaniec i modlitwy za zmarłych. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • We wtorek przypada rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, a w czwartek św. Marcina z Tours i Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy do modlitwy za naszą Ojczyznę. Msze Święte będą w naszym kościele o godz. 8.00 i 18,00.
  • W czwartek o godz. 17.00 spotkanie ministrantów, a w sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej.
  • Spotkania przygotowujące do bierzmowania będą w sobotę 20 listopada oraz 4 i 18 grudnia o godz. 8.30 i 11.00.
  • W dniach 12 – 14 listopada będziemy przeżywać V Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Ubogich zawsze macie u siebie(MK 14,7). Szczegóły przeżywania tego wydarzenia w Krakowie dostępne są na plakacie przy wyjściu z kościoła. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na ubogich.
  • Bóg zapłać za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę rodzinom z ul. Akacjowej 3, 5 i 7. A w tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Zawiłej 6 , 16, 18, 32 i 34. Jest już wywieszona i podana na stronie internetowej kolejna część harmonogramu sprzątania naszego kościoła. Od listopada rodziny sprzątające kościół nie będą musiały zajmować się kwiatami. Będzie to czyniła już 1 osoba. Natomiast rodziny, którym przypada troska o nasz kościół proszone są o złożenie ofiary na kwiaty.
  • Tworzy się Róża mężczyzn w naszej parafii. Zapraszam chętne osoby do włączenia się do tej wspólnoty modlitewnej.
  • Modlimy się już od dzisiejszej niedzieli za zmarłych podanych w tym roku do wypominków. Nowe wypominki roczne wywieszone są w gablocie przy krzyżu misyjnym. Będziemy się za nich modlić na przemian po Mszy o godz. 8,00 i przed Mszą o g. 10,30.
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek i sobotę o godz. 18.00, a w czwartek o godz. 8.00 i 18,00.