Ogłoszenia duszpasterskie – 4 Niedziela Wielkanocna – 22.04.2018

4 Niedziela Wielkanocna22.04.2018

 

  • Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W naszej parafii gościmy diakona i alumna z Krakowskiego Seminarium Duchownego w Krakowie. Na spotkania z nimi przychodzą ministranci i lektorzy oraz schola o godz. 9,30. Młodzież i kandydaci do bierzmowania mają spotkanie o godz. 11,30. Nieszpory o 16,30 i Msza wieczorna o g. 17,00.
  • Jutro przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, w środę święto św. Marka, Ewangelisty, a w piątek trzeci miesiąc Nowenny Jubileuszowej, przygotowującej nas do świętowania 100 -lecia odzyskania niepodległości. Modlitwa i Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 18,00.
  • W sobotę 28 kwietnia o godz. 10,00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie beatyfikacja Służebnicy Bożej Hanny Chrzanowskiej.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek i środę o g. 7,00, a we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 18,00.
  • Rodzice chorego na zanik mięśni Adasia, Wioletta i Krzysztof Śliwa z Jaśkowic oraz Społeczny Komitet”Pomoc dla Adasia” składają serdeczne Bóg Zapłać wszystkim darczyńcom, którzy okazali dobre serce i włączyli się w przeprowadzoną w ubiegłą sobotę i niedzielę zbiórkę. Zebrana kwota wyniosła 2056 zł i zostanie przeznaczona na leczenie dziecka. Organizatorzy dziękują wszystkim za okazaną dobroć i proszą o modlitwę.