Ogłoszenia duszpasterskie – 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 25.04.2021

 

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA, 25.04.2021

 

  • Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele. W środę Msza Święta będzie sprawowana z formularza o powołania kapłańskie, a w piątek z formularza o powołania do życia zakonnego.
  • W czwartek przypada święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła oraz patronki Europy. W tym dniu przeżywać będziemy dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.
  • W sobotę o godz. 7,00 Msza Święta i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP oraz zmianka tajemnic Różańca św.
  • Od soboty rozpoczynają się nabożeństwa majowe. Będą odprawiane w tygodniu przed Mszą Świętą Świętą o godz. 17,30. Natomiast w niedzielę o godz. 16,30. Zapraszam do licznego udziału, aby modlić się w nich za papieża, za Kościół w Polsce, za Ojczyznę, o pokój na świecie, za rodziny, o powołania kapłańskie, o dobre urodzaje i o opanowanie epidemii. W nabożeństwach majowych uczestniczą kandydaci do Sakramentu bierzmowania i dzieci, mające przystąpić do I spowiedzi i Komunii św.
  • Bóg zapłać rodzinom z ul. Szlacheckiej 4, 6 i 16 za troskę o naszą świątynię. W tym tygodniu sprzątanie kościoła przypada rodzinom z ul. Szlacheckiej 20, 22, 24 i z ul. Topolowej 1 i 2.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek rano o godz. 7.00, we wtorek, czwartek wieczorem o g. 18,00, a w sobotę o g. 7,00 i 18,00.