Ogłoszenia duszpasterskie – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.08.2019 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA11.08.2019 

 

  • Dzisiaj Nieszpory o godz. 16,30 i Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym we wtorek przypada święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej, we środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika, a w czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte, jak w niedzielę, bo jest to święto zobowiązujące w sumieniu do uczestnictwa we Mszy Świętej. Na zakończenie Mszy Świętej będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów. W tym dniu parafia w Woli Radziszowskiej będzie przeżywała odpust. Suma odpustowa o 11,30.
  • W gablocie przed kościołem i na stronie internetowej jest już dostępny harmonogram sprzątania naszego kościoła do końca roku. Proszę o zapoznanie się z nim.
  • W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych przed kościołem Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom „Kruszynki” przeprowadzi zbiórkę publiczną na doposażenie pracowni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rzozowie oraz wypoczynek letni.
  • W tym tygodniu Msze Święte będą w poniedziałek i środę o godz. 7,00, w piątek o godz. 6,00, we wtorek i sobotę o godz. 18,00, a w czwartek według porządku niedzielnego.