Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.08.2019 

   XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA04.08.2019

 

  • Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca na zakończenie mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Parafia w Paszkówce przeżywa dziś odpust ku czci Przemienienie Pańskiego. Suma odpustowa o godz. 11,15. W naszym kościele dzisiaj Nieszpory o godz. 16,30 i Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym we wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego, w czwartek wspomnienie św. Dominika, kapłana, w piątek święto św. Teresy, Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, a w sobotę święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, patrona parafii Radziszów. Suma odpustowa w sobotę o godz. 11,30.
  • We wtorek 6 sierpnia z kościoła Miłosierdzia Bożego w Skawinie na Ogrodach, po Mszy Świętej o godz. 8,30 wyrusza Piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Dzisiaj można się jeszcze na nią zapisać w parafii ŚŚ. App. w Skawinie od godz. 10,30 do godz. 14,00.
  • Za dwa tygodnie 17 sierpnia skończy się dotychczasowy harmonogram sprzątania naszej świątyni. W nowym porządku rozpoczniemy od soboty 24 sierpnia. Troskę o kościół tym razem rozpoczną rodziny od ul. Szlacheckiej. Tydzień wcześniej przed sprzątaniem będzie ogłoszone 5 numerów domów, z których rodziny będą poproszone o podjecie tej posługi. Od przyszłej niedzieli będzie podany w gablocie i na stronie internetowej harmonogram do końca tego roku.
  • Dziękuję za złożone w ostatnią niedzielę i w całym lipcu ofiary na cele remontowe i inwestycyjne naszej parafii. Dzięki tej ofiarności zostały częściowo pokryte koszty robocizny i materiału na roboty dachowe. Bóg zapłać
  • W tym tygodniu Msze Święte będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.