Ogłoszenia duszpasterskie – 6 Niedziela Wielkanocna – 06.05.2018

6 Niedziela Wielkanocna06.05.2018

 

  • Dzisiaj na zakończenie każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo majowe o godz. 16,30 i Msza wieczorna o godz. 17,00. W tygodniu zapraszamy na majówki po Mszy wieczornej.
  • Jutro rozpoczynają „Dni krzyżowe”, podczas których będziemy modlić się o dobre urodzaje, zachowanie od wszelkich nieszczęść i klęsk oraz za kraje głodujące. W poniedziałek o godz. 18,00 Msza Święta z procesją błagalną pośród pól i nabożeństwem majowym w kapliczce koło p. Cyganików. We wtorek Msza święta o godz. 7,00 z procesja błagalną wokół kościoła do krzyża misyjnego. W środę Msza Święta o 7,00 z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i procesją błagalną do krzyża koło p. Marchewki.
  • W tym tygodniu przypada we wtorek św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej. W przyszła niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i procesja ku czci św. Stanisława z Wawelu na Skałkę. Rozpoczęcie o godz. 9,00.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek o godz. 18,00 tylko przy kaplicy koło p. Cyganików. We wtorek i środę w kościele o godz. 7,00 rano i wieczorem o g. 18,00, a w pozostałe dni o godz. 18,00.