Ogłoszenia duszpasterskie – I NIEDZIELA ADWENTU,28.11

• Dzisiaj dodatkowa Msza Święta o godz. 13.00 z udzieleniem Sakramentu Chrztu.. O g.16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Msza wieczorna o g. 17,00.

• W poniedziałek o godz. 12.00 pogrzeb śp. Krystyny Stechura z Zelczyny. We wtorek przypada święto św. Andrzeja, apostoła, w piątek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana, a w sobotę św. Barbary. Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

• Roraty w naszym kościele będą w dni powszednie od poniedziałku do piątku wieczorem o godz. 18.00, a w sobotę rano o godz. 6.30. Zapraszam do licznego udziału w Mszach roratnich dzieci, młodzież i dorosłych. Uczyńmy wszystko, co w naszej mocy, aby się otworzyć na przychodzącego Boga i owocnie przeżyć Adwent. Adwentowe rekolekcje internetowe w każdą niedzielę Adwentu o godz. 20.00 w wersji wideo na kanale You Tube Archidiecezji Krakowskiej.

• W czwartek o godz. 17.00 spotkanie ministrantów, a w sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej. Spotkania do bierzmowania w sobotę o godz. 8.30 i 11,00.

• W tym tygodniu przypada 1 piątek i 1 sobota miesiąca. Msza Święta ku czci NSPJ i nabożeństwo wynagradzające będzie o godz. 7.00. Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.00 do 18,00. Odwiedziny chorych od godz. 9,00. W sobotę po Mszy roratniej o g. 6.30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i krótkie spotkanie dla Róż Różańcowych.

• W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przed kościołem do puszek będzie zbierana ofiara na ten cel.

• Składam podziękowanie za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę rodzinom z ul. Zawiłej 48, 50 i 64. A w tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Zawiłej 77, 75, 73, 69, 65. Rodziny, którym przypada troska o nasz kościół proszone są o złożenie ofiary na kwiaty.

• Bóg zapłać W imieniu Zespołu Taruta dziękuję za okazaną w ubiegłą niedziele pomoc na dom dziecka w Tarnopolu na Ukrainie.

• W zakrystii można nabywać poświęcone opłatki na stół wigilijny, a od przyszłej niedzieli będą też do nabycia świece wigilijne.