Ogłoszenia duszpasterskie – 34 niedziela zwykła

  34 NIEDZIELA ZWYKŁA,

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 21.11

 

  • Dzisiaj gościmy zespół „Taruta” z Ukrainy z Tarnopola. Proszą o przybory szkolne lub słodycze, które zostaną przekazane na dom dziecka w Tarnopolu. Będą też płyty i pamiątki, które można zakupić, aby wesprzeć ten szlachetny cel. Przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej. Dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 dla rodzin przygotowujących się do I Komunii świętej. O g.16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • W poniedziałek przypada wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej a w czwartek świętych męczenników z Wietnamu.
  • W czwartek  24 listopada o godz. 17.00 spotkanie dla ministrantów, a w sobotę o godz. 9.30 spotkanie scholi parafialnej.
  • W przyszłą niedzielę początek Adwentu i nowego roku kościelnego. Od 1 Niedzieli Adwentu będzie możliwość uczestniczenia w internetowych rekolekcjach adwentowych Archidiecezji Krakowskiej o budowaniu relacji do Boga, drugiego człowieka i samego siebie. Co niedzielę na stronie internetowej, kanale You Tube Spotifi Archidiecezji Krakowskiej będą dodawane kolejne odcinki rozważań.
  • W tym roku w naszym kościele Msze roratnie od poniedziałku do piątku będą o  godz. 18.00, a w sobotę o godz. 6,30.
  • Tworzy się Róża mężczyzn w naszej parafii. Zapraszam chętne osoby do włączenia się do tej wspólnoty modlitewnej.
  • Składam podziękowanie za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę rodzinom z ul. Zawiłej 38, 40 i 44. A w tym tygodniu troska o naszą świątynię przypada rodzinom z ul. Zawiłej 48, 50, 58 i 64. Rodziny, którym przypada troska o nasz kościół proszone są o złożenie ofiary na kwiaty.
  • Bóg zapłać za złożoną w ubiegłą niedzielę ofiarę 1352 zł. na ubogich.
  • W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na potrzeby remontowe i inwestycyjne naszej parafii.
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 dodatkowa Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu.