Ogłoszenia duszpasterskie –  IV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO – 03.02.2019 

  IV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO03.02.2019

 

  • Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15,00 spotkanie pokolędowe dla ministrantów i lektorów wraz z rodzicami. Nieszpory o godz. 16,30 i Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • Dziś przypada wspomnienie św. Błażeja, biskupa, we wtorek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, a w środę wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  • W sobotę o godz. 8,15 spotkanie dla kandydatów, przygotowujących się do bierzmowania z grupy gimnazjalnej, a w niedzielę po Mszy o godz. 10,30 dla grupy z klasy 7 i 8 Szkoły Podstawowej.
  • W przyszłą niedzielę 10 lutego na godz 15,00 zapraszam do salki na plebanii zelatorkę i wszystkie osoby, które należą do II Róży z Borku. Proszę także o przyjście wszystkich(kobiet i mężczyzn), którzy są chętni włączyć się w modlitwę Żywego Różańca.
  • Wyrażam wdzięczność za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary w ramach składki inwestycyjno – remontowej na obiekty parafialne i potrzeby kościoła. Bóg Zapłać.
  • Parafia Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie organizuje 10 -dniową pielgrzymkę autokarową do Francji. Zapisy do końca lutego. Szczegóły na plakacie. Natomiast z naszej parafii planujemy pielgrzymkę jednodniową do Góry Św. Anny i Sanktuarium w Piekarach Śląskich. Planowany termin to sobota 27 kwietnia. Koszt 70 zł. od osoby. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej naszej parafii.
  • Msze Święte w tygodniu będą odprawione w poniedziałek, środę i piątek o godz.7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.