Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła – 02.02.2020 

 IV Niedziela Zwykła02.02.2020

  • W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej i XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. Msza wieczorna o godz. 17,00. Cicha adoracja od godz. 16,30, a w tygodniu pół godziny przed Mszą wieczorną.
  • W kalendarzu liturgicznym w środę przypada św. Agaty, dziewicy i męczennicy, we czwartek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. W tym tygodniu przypada 1 piątek miesiąca. Msze Święte ku czci NSPJ będą rano o godz. 7,00 i wieczorem o g. 18,00. Nabożeństwo wynagradzające rano będzie po Mszy Świętej, a wieczorem przed Msza Świętą po adoracji w ciszy. Okazja do spowiedzi rano od g. 6,30, a wieczorem od godz. 17,30. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w domach będą od godz. 9,00.
  • Spotkanie ministrantów, lektorów oraz chłopców chcących być ministrantami będzie w najbliższą sobotę 8 lutego o godz. 16,30 w salce.
  • W niedzielę o godz. 15,00 spotkanie dla tych osób z grupy ministrantów i scholi, którzy w tym roku chodzili w naszej parafii z księdzem po kolędzie. Na to spotkanie zapraszam także rodziców tych dzieci.
  • Dziękuję rodzinie, która w ostatnim tygodniu podjęła posługę troski o nasz kościół. W najbliższym tygodniu proszę o nią rodziny z ul. Długiej mieszkające pod numerami 129, 131, 133, 137 i 139.
  • Dziękuję za złożoną w ubiegłą niedzielę oraz przesłaną w styczniu na konto parafialne ofiarę na potrzeby naszej parafii w ramach comiesięcznej składki inwestycyjno – remontowej. Ofiary te pokryły w większej części koszty wytynkowania poddasza.
  • Burmistrz MiG Skawina informuje o trwającym naborze wniosków o udzielenie dotacji do wymiany starych kotłów i pieców opalanych węglem i drewnem(szczegóły na afiszu)
  • Adecco Poland prowadzi rekrutację kobiet i mężczyzn na produkcję i magazyn dla firmy Valeo. Kontakt poprzez biuro w Skawinie przy ul. Przemysłowej 3 od poniedziałku do piątku w godz. 8,00 – 16,00, tel 723 193 129.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek i środę o g. 7,00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00, a w piątek o g. 7,00 i 18,00.