Ogłoszenia duszpasterskie – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 11.04.2021

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 11.04.2021

  • Niedziela Miłosierdzia Bożego kończy oktawę Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Na zakończenie Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem Bożego Miłosierdzia. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 77 Tydzień Miłosierdzia
  • W środę 14 kwietnia obchodzić będziemy ustanowione przez Sejm RP Święto Chrztu Polski. W tym dniu pamiętajmy o modlitwie w intencji Ojczyzny oraz wywieszeniu flagi watykańskiej i państwowej.
  • Za tydzień Piąte Narodowe czytanie Pisma Świętego i rozpoczęcie 13 Tygodnia Biblijnego.
  • Msza Święta dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i ich rodziców będzie w 4 niedzielę miesiąca 25 kwietnia o godz. 15,00.
  • Bóg zapłać rodzinom z ul. Szlacheckiej 115 i 117 za troskę o naszą świątynię. W tym tygodniu sprzątanie kościoła przypada rodzinom z ul. Szlacheckiej 119, 123, 127, 129, 131.
  • Z powodu izolacji i kwarantanny Ks. proboszcza oraz Ks. Kanonika do 18 kwietnia nieczynna będzie kancelaria parafialna. W sprawach pilnych można uzyskać informację poprzez kontakt telefoniczny. Godziny odprawiania Mszy nie ulegają zmianie. Zamówione intencje mszalne zostaną odprawiane w ogłoszonych terminach. Osoby uczestniczące w niedzielnej Eucharystii, chcące złożyć ofiarę na składkę, mogą to uczynić przy wyjściu z kościoła.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek rano o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę wieczorem o g. 18,00.