Ogłoszenia duszpasterskie – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP, 15.08

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP, 15.08

  • Dzisiaj po każdej na zakończenie każdej Mszy Świętej pobłogosławienie ziół i kwiatów. O godz. 16.30 Adoracja w ciszy. Msza wieczorna o g. 17,00. Od dziś rozpoczyna się odpust  w Kalwarii Zebrzydowskiej. Dokładny plan na każdy dzień znajduje się przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej.
  • W tym tygodniu przypada we wtorek święto św. Jacka, kapłana, patrona Archidiecezji Krakowskiej, a w piątek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  • W sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nowenna przed beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • Bóg zapłać za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę rodzinom z ul. Długiej 77, 79, 85, 89 i 97. W tym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Długiej 99, 109, 115, 117 i 119.
  • Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby inwestycyjne i remontowe naszej parafii. Planowane jest zakupienie sprzętu do kuchni parafialnej.
  • W ostatnią niedzielę, 29 sierpnia będzie parafialny dzień dziękczynienia za plony i owoce ziemi. Msza dziękczynna będzie o godz. 10,30.
  • Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, mieszkańców, że punkt szczepień przeciw COVID-19 w Skawinie, ul. Żwirki i Wigury 17, przy Liceum Ogólnokształcącym, będzie tylko do 22 sierpnia 2021r. Przypomina także o obowiązkowym udziale w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Dodatkowe punkty samospisu są w Skawinie przy ul. Żwirki i Wigury 17 oraz ul. Rynek 1(Ratusz). Przy wypełnianiu formularza można tam skorzystać z pomocy pracownika. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.
  • Spis l
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta o godz. 13.00 z udzieleniem Sakramentu Chrztu.