Ogłoszenia duszpasterskie –   19 NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.08

  19 NIEDZIELA ZWYKŁA, 08.08

 

  • Dzisiaj o godz. 16.30 Adoracja w ciszy. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • W tym tygodniu przypada w poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, we wtorek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, a w piątek święto NMP Kalwaryjskiej. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowzięcia NMP.
  • Odpust ku czci Wniebowzięcia w Kalwarii Zebrzydowskiej rozpocznie się w przyszłą niedzielę 15 sierpnia. Centralne uroczystości zaplanowano na niedzielę 22 sierpnia. Opis uroczystości odpustowej i dokładny plan na te dni znajduje się przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej.
  • Kalwaria2021
  • W sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nowenna przed beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • Bóg zapłać za troskę o nasz kościół i złożoną ofiarę rodzinom z ul. Długiej 63, 69, 71, 73 i 75. W tym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Długiej 77, 79, 85, 87, 89 i 97.
  • W zakrystii można nabyć nowy – sierpniowy numer miesięcznika Staś oraz dodatkowy miesięcznik ze zgadywankami.
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18.00.