Ogłoszenia duszpasterskie – 18 NIEDZIELA ZWYKŁA, 01.08

 

18 NIEDZIELA ZWYKŁA, 01.08

 

  • Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O  godz. 16.30 Adoracja w ciszy. Msza wieczorna o g. 17,00.
  • W środę przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana, a w piątek święto Przemienienia Pańskiego.
  • W tym tygodniu przypada 1 czwartek, 1 piątek i 1 sobota miesiąca sierpnia. Msza Święta o godz. 7.00 i 18.00, a potem nabożeństwo wynagradzające ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.30. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w domach od godz. 9,00. W sobotę o godz. 7.00 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP, a po niej nabożeństwo wynagradzające i zmianka tajemnic różańcowych.
  • W piątek 06 sierpnia z kościoła Miłosierdzia Bożego w Skawinie po Mszy Świętej o godz. 8,30 wyrusza 41 piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Chętni zapisują się osobiście w Biurze pielgrzymkowym przy parafii ŚŚ. App. Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie, ul. Pokoju 3. Zapisać się można dzisiaj po Mszach Świętych oraz od 02 – 05 sierpnia w godz. 17,00 – 19,30. Szczegóły na plakacie.
  • W sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nowenna przed beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego.
  • Siostra Regina, która w ubiegłą niedziele gościła w naszej parafii dziękuje za otrzymaną pomoc. Zebrana kwota 4050 zł. Przekazana będzie na potrzeby misji w parafii Najświętszego Sakramentu oraz dla przedszkola i szkoły podstawowej w Essiengbocie w Kamerunie.
  • Bóg zapłać za troskę o nasz kościół rodzinom z ul. Długiej 53, 55 i 61. W tym tygodniu troska o nasz kościół przypada rodzinom z ul. Długiej 63, 69, 71, 73 i 75.
  • W zakrystii można nabyć nowy – sierpniowy numer miesięcznika Staś oraz dodatkowy miesięcznik ze zgadywankami.
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o godz. 7.00, a we wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 18.00.