Ogłoszenia duszpasterskie – V NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO – 10.02.2019  

V NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO10.02.2019

 

  • Dzisiaj po Mszy Świętej o 10.30 spotkanie kandydatów przygotowujących się do bierzmowania dla grupy z klasy 7 i 8 Szkoły Podstawowej. O godz. 15,00 w salce na plebanii spotkanie II Róży Kobiet z Borku. Proszę także o przyjście wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w modlitwę Żywego Różańca. Nieszpory o godz. 16,30 i Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • Dziś przypada wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy, a w czwartek święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
  • W przyszłą niedzielę 17 lutego na godz 15,00 zapraszam do salki na plebanii zelatorkę i wszystkie osoby, które należą do III Róży z Borku oraz III Róży Kobiet z Zelczyny. Proszę także o przyjście wszystkich(kobiet i mężczyzn), którzy są chętni włączyć się w modlitwę Żywego Różańca.
  • Za tydzień po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie można wesprzeć Marysię i Olusia z Leńcz. Te dzieci mają po 16 miesięcy i aby się rozwijać potrzebują kosztownej operacji i rehabilitacji. Będzie to możliwe tylko dzięki ofiarności życzliwych ludzi. Szczegółowe informacje na plakacie i na ulotkach przy gazetach.
  • Pielgrzymka do Góry Św. Anny i Sanktuarium w Piekarach Śląskich zaplanowana jest na sobotę 27 kwietnia. Koszt 70 zł. od osoby. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii do końca lutego.
  • Burmistrz Miasta i Gminy Skawina informuje, że rozpoczyna się proces inwentaryzacji źródeł ciepła oraz budynków na terenie gminy. Wraz z nakazem podatkowym zostanie dostarczony formularz inwentaryzacyjny, który można wypełnić w formie elektronicznej lub formie papierowej i zwrócić do urzędu. Nakazy podatkowe można odebrać dzisiaj po Mszy Świętej w salce na plebanii.
  • Msze Święte w tygodniu będą odprawione w poniedziałek, środę i piątek o godz.7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.