Ogłoszenia duszpasterskie – VI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO – 17.02.2019

VI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO17.02.2019

 

  • Dzisiaj po każdej Mszy Świętej przed kościołem będzie można wesprzeć Marysię i Olusia z Leńcz. Te dzieci mają po 16 miesięcy i aby się rozwijać potrzebują kosztownej operacji i rehabilitacji. Będzie to możliwe tylko dzięki ofiarności życzliwych ludzi. Szczegółowe informacje na plakacie i na ulotkach przy gazetach. O godz. 15,00 w salce na plebanii spotkanie III Róży Kobiet z Borku oraz III Róży Kobiet z Zelczyny. Proszę także o przyjście wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w modlitwę Żywego Różańca. Nieszpory o godz. 16,30 i Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym w piątek przypada święto Katedry Św. Piotra, Apostoła. W tym dniu także, 22 lutego, w sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie o godz. 17.00 Msza Święta z procesją światła. W naszym kościele po Mszy o godz. 7,00 będzie można uczcić relikwie św. Jana Pawła II.
  • W sobotę 23 lutego o godz . 8.00 spotkanie grupy gimnazjalnej, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, a w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 10,30 spotkanie dla grupy z klasy 7 i 8 SP.
  • Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii w tym roku rozpoczną się na początku Wielkiego Postu, 6 marca od Środy Popielcowej. Za miesiąc 17 marca nasza parafia będzie przeżywać wizytację biskupią. Przybędzie do nas Arcybiskup Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.
  • Pielgrzymka do Góry Św. Anny i Sanktuarium w Piekarach Śląskich zaplanowana jest na sobotę 27 kwietnia. Koszt 70 zł. od osoby. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej naszej parafii. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii do końca lutego.
  • W przyszłą niedzielę składka na cele inwestycyjne i remontowe naszych obiektów parafialnych.
  • Msze Święte w tygodniu będą odprawione w poniedziałek, środę i piątek o godz.7,00, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.