Ogłoszenia duszpasterskie – VII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO – 24.02.2019  

VII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO24.02.2019

 

  • Dzisiaj po Mszy o godz. 10,30 spotkanie dla grupy przygotowującej się do bierzmowania z klasy 7 i 8 SP. Nieszpory o godz. 16,30 i Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca W piątek Msze Święte z nabożeństwem wynagradzającym do Serca Pana Jezusa będą o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.15. W pierwszy piątek nie będzie odwiedzin chorych. Odwiedziny chorych w domach w tym miesiącu będą 7 marca w czwartek podczas rekolekcji wielkopostnych.
  • W sobotę rano o godz. 7,00 będzie Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP. Taka dodatkowa Msza Święta będzie co miesiąc w pierwszą sobotę. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania Loretańska, a po nabożeństwie zmianka tajemnic Różańca Świętego. Zapraszam członkinie Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcą wynagradzać Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  • W sobotę 2 marca o godz . 8.00 spotkanie grupy gimnazjalnej, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, a w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 10,30 spotkanie dla grupy z klasy 7 i 8 SP.
  • Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii w tym roku rozpoczną się  06 marca w Środę Popielcową i potrwają do piątku 8 marca włącznie. Dokładny program będzie dostępny w przyszłą niedzielę w wersji drukowanej, a na stronie internetowej pojawi się w najbliższych dniach.
  • Kończą się zapisy na pielgrzymkę do Góry Św. Anny i Piekar Śląskich. Szczegóły na plakacie i na stronie internetowej naszej parafii. Można się jeszcze zapisać  w zakrystii lub w kancelarii.
  • W ubiegłą niedzielę na leczenie Marysi i Olusia z Leńcz zebrano kwotę 1842 zł. Za złożone datki z całego serca dziękują rodzice i rodzeństwo. Podziękowania są wywieszone przy wyjściu z kościoła
  • Msze Święte w tygodniu będą w poniedziałek i środę o g.7,00, we wtorek i czwartek o g. 18,00, a w piątek i sobotę o godz. 7.00 i 18.00.