Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020 

VI Niedziela Zwykła16.02.2020

 

  • Dzisiaj po Mszy o g. 10,30 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania. O 15,00 Msza Święta dla dzieci klas III, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Pokuty I Komunii świętej i ich rodziców. Msza wieczorna o godz. 17,00. Cicha adoracja od godz. 16,30, a w tygodniu pół godziny przed Mszą wieczorną.
  • Spotkanie ministrantów w sobotę 22 lutego o godz. 16,45 w salce.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 13,00 dodatkowa Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.
  • Grupa teatralna, działająca przy naszej parafii, zaprasza na spektakl pt. „ Rozejrzyjcie się wokół”. Przedstawienie odbędzie się w kościele w przyszłą niedzielę 23 lutego o godz. 15,00.
  • Bracia kapucyni zapraszają do włączenia się w akcję”Wyślij pączka do Afryki”. Przyłączając się do misjonarzy podarujesz afrykańskim dzieciom zdrowie, zapewnisz im pomoc lekarską. Twój pączek sprawi też, że zjedzą ciepły posiłek i będą pić czystą wodę z nowych studni. Dzięki tobie powstaną: szkoła, plac zabaw, boisko i kaplice. Szczegóły akcji na stronie internetowej – pączek.kapucyni.pl
  • Dziękuję rodzinom, które w ostatnim tygodniu zatroszczyły się o zewnętrzny wygląd naszej świątyni. W najbliższym tygodniu proszę o tę posługę rodziny z ul. Długiej mieszkające pod numerami 126, 124, 120, 110, 108 i 106.
  • Za tydzień składka na potrzeby remontowe i inwestycyjne naszej parafii.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o g. 7,00, we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 18,00.