Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.08

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 02.08

 

  • Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16,30 adoracja w ciszy. Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym w środę przypada w poniedziałek wspomnienie św. Jana, Marii Vianneya, kapłana a w czwartek święto Przemienienia Pańskiego.
  • W czwartek 6 sierpnia po Mszy Świętej o godz. 8,30 spod kościoła Miłosierdzia Bożego wyruszy piesza pielgrzymka na jasną Górę. Wszystkich, którzy w sposób duchowy chcą uczestniczyć w tej pielgrzymce zapraszam do naszego kościoła przez wszystkie dni jej trwania.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze Święte ku czci NSPJ z nabożeństwem wynagradzającym będą o godz. 7,00 i 18,00. Chorzy, którzy zostali zgłoszeni będą odwiedzeni w domach od godz. 9,00. Okazja do spowiedzi będzie rano od godz. 6,30 do 7,00 i po południu od godz. 17,00 do 18,00.
  • Dziękuję rodzinom, które w minionym tygodniu zatroszczyły się o naszą świątynię. W najbliższym tygodniu o tę posługę proszę rodziny z ul. Nad Potokiem  30, 34, 38, 42, 44.
  • Przypominam o przestrzeganiu przepisów i zasad postępowania obowiązujących w czasie pandemii.
  • Dziękuję za okazany dar serca w ubiegłą niedzielę i złożoną ofiarę na potrzeby naszej parafii oraz na środki transportu dla misjonarzy.
  • Msze Święte w tygodniu będą odprawiane w poniedziałek, środę o godz. 7,00, wtorek i czwartek i sobotę o godz. 18,00, a w piątek o g. 7,00 i 18,00. Pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja.