Ogłoszenia duszpasterskie – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.08.2019 

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA25.08.2019

 

  • Dzisiaj na sumie nasza parafia dziękuje Bogu za tegoroczne plony. Nieszpory o godz. 16,30 i Msza wieczorna o godz. 17,00.
  • W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Po Mszy Świętej odnowimy Akt zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej. W Skawinie w parafia ŚŚ Apostołów Szymona i Judy Tadeusza przeżywa z tej okazji „drugi odpust”. Suma o godz. 18,00. We wtorek przypada wspomnienie św. Moniki, w środę św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, a w czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  • W sobotę od godz. 17,00 do 18,00 spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.
  • Bardzo dziękuję rodzinom, które na ten tydzień zatroszczyły się o nasz kościół. Na najbliższy tydzień o tę posługę proszę rodziny z ul. Szlacheckiej mieszkające pod numerami 19, 21, 25 i 27. Przypominam, że  klucze od kościoła odbieramy u p. kościelnego i z nim umawiamy się na godzinę sprzątania. Telefon kontaktowy podany jest w zeszycie, który należy przekazać po sprzątaniu rodzinom spod kolejnych numerów według wyznaczonego harmonogramu.
  • Nasza parafia w dniach 20 – 21 września organizuje pielgrzymkę do Baranowa Sandomierskiego, Sandomierza, Wąwolnicy i Kazimierza Dolnego. Koszt pielgrzymki wynosi 230 zł, a zapisy są do 8 września. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej.

W tym tygodniu Msze Święte będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, a  we wtorek , czwartek i sobotę o godz. 18,00