Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.10

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 18.10

  • Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień misyjny. W związku z wprowadzonymi 17 X 20 obostrzeniami na wskutek rozszerzającej się pandemii Abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski ogłosił dyspensę od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej. O godz. 16,30 nabożeństwo różańcowe. Msza wieczorna o godz. 17,00. Nie będzie dziś zapowiedzianej tydzień temu Mszy o godz. 15,00.
  • W tygodniu różaniec odmawiamy przed Mszą wieczorną o godz. 17,30. Zapraszam wszystkich do tej modlitwy: w poniedziałek kl. 0,1 i 2, we wtorek kl. 8, w środę kl-y 6, w czwartek kl 3, w piątek kl. 4, a w sobotę i niedzielę kl-y 7.
  • We wtorek przypada uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa. W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
  • W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta o godz. 13,00 z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.
  • Wypominki roczne i jednorazowe przyjmowane są w kancelarii. W dni powszednie pół godziny przed różańcem i po Mszy Świętej. Natomiast w niedziele po Mszach Świetych. Kartki do wpisania zmarłych są do odebrania przy wyjściu z kościoła.
  • Dziękuję rodzinom z ul. Szkolnej 35, 37, 39, 43 i 52 za troskę o nasz kościół.
  •  W najbliższym tygodniu proszę o tę posługę rodziny z ul. Słonecznej  4(2 rodziny), 6, 8, 18(1 rodzina)
  • W ubiegłą niedzielę podczas Dnia Papieskiego na fundusz stypendialny w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia przed naszym kościołem została zebrana kwota 1292 zł. Bóg zapłać za dar serca. Dziękuję młodzieży, która włączyła się do tej zbiórki.
  • W przyszłą niedzielę składka na potrzeby remontowe i inwestycyjne naszej parafii.
  • Msze Święte w tygodniu odprawiane są wieczorem po różańcu ok. g. 18,05.