Ogłoszenia duszpasterskie – 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21.02

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21.02

• Dzisiaj dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 dla rodzin, przygotowujących się do I Komunii świętej O godz. 16.15 zapraszamy na Gorzkie żale. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msza Święta wieczorna o godz. 17,00.

• W poniedziałek przypada święto Katedry św. Piotra, apostoła. W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową o godz. 17,15.

• W sobotę o 9.30 spotkanie naszej parafialnej scholi w salce na plebanii.

• W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta o g. 13,00 z udzieleniem Sakramentu Chrztu świętego.

• W zakrystii można nabyć wielkopostne rozważania Drogi Krzyżowej, które odwołują się do osoby św. Jana Pawła II i obecnej sytuacji.

• Dziękuję kolejnym rodzinom z Zelczyny, które w minionym tygodniu podjęły troskę o naszą świątynię. W tym tygodniu o podjęcie tej posługi proszę jeszcze kolejne chętne rodziny z Zelczyny. Nowy harmonogram sprzątania kościoła jest już wywieszony przy wyjściu z kościoła oraz dostępny na stronie internetowej.

• W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na potrzeby remontowe i inwestycyjne naszej parafii.

• Trwają przyjęcia do wszystkich klas Katolickiej Szkoły Podstawowej w Skawinie. Najbliższe Dni Otwarte odbędą się w sobotę 27 lutego w godz. 10,00 – 12,00 w nowym budynku przy ul. Węgierskiej. Terminy pozostałych Dni Otwartych dostępne są na plakacie w gablocie przy krzyżu misyjnym.

• Msze Święte w tym tygodniu będą rano o godz. 7.00 w poniedziałek i środę, a we wtorek, czwartek, piątek i sobotę wieczorem o godz. 18,00. Adoracja w ciszy pół godziny przed Mszą wieczorną w sobotę.