Ogłoszenia duszpasterskie -10 Niedziela Zwykła – 10.06.2018

10 Niedziela Zwykła10.06.2018

 

  • Dzisiaj po sumie spotkanie kandydatów do Sakramentu bierzmowania. O godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Msza Święta wieczorna o g. 17,00.
  • Dziękuję panom niosącym baldachim, sztandar, paniom w strojach krakowskich oraz młodzieży niosącym feretrony, dzieciom sypiącym kwiaty, służbie liturgicznej, i wszystkim, którzy wytrwale uczestniczyli w procesji eucharystycznej w ramach Oktawy Bożego Ciała.
  • W tym tygodniu przypada w poniedziałek wspomnienie św. Barnaby, apostoła, we wtorek wspomnienie błogosławionych męczenników Piotra Dańkowskiego, kapłana i Towarzyszy, w środę św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła, w czwartek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, a w niedzielę św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, patrona Caritas.
  • W środę w naszej parafii będziemy gościć Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza, który o godz. 18.00 udzieli  34 -em osobom Sakramentu Bierzmowania. Spowiedź dla młodzieży, rodziców, i świadków będzie we wtorek od godz. 17.00 Próby będą w poniedziałek o godz. 18.00 i we wtorek po Mszy wieczornej.
  • W niedzielę 17 czerwca o godz. 19.00 na skawińskim rynku odbędzie się koncert zespołu „niemaGOtu”. Na to wyjątkowe wydarzenie związane z przypadającą w tym roku 40 -tą rocznicą wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową zapraszają Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Skawinie i parafie dekanatu skawińskiego.
  • W piątek 15 kwietnia pielgrzymka dziękczynna do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic dla dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. Zbiórka o 7,45.
  • Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o godz. 9,00 na plebanii.
  • Msze Święte w tym tygodniu będą w poniedziałek, środę i piątek o godz. 7,00, a we wtorek, środę, czwartek i sobotę o godz. 18,00.